بهترین هدیه به کسانی که عاشقشان هستیم

درباره ما

این سایت در زمینه انواع لوازم و وسایلی کار می کند ممکن است هر کسی در هر شغل یا در زندگی روزمره به ان احتیاج داشته باشد

گاهی خریدار وسیله ای که می خواهد تهیه کند اما به راحتی پیدا نمیشود و یا از این که درست کار میکند مطمئن نیست و این موضوع مشتری ها را از خرید کردن نگران میکند، برخی فروشگاه ها با قرار دادن امکان پس دادن کالا بعد چند روز توانستند تا حدی (کمی) این موضوع مناسب نبودن کالا را برای مشتری حل کنند، اما ایا برای وقت هدر رفته مشتری ها راه حلی دارند؟

از نظر جانبی سایت، وقت خریداران بسیار ارزشمند است و این مهم متاسفانه در بسیاری از فروشگاه های اینترنتی به اندازه کافی اهمیت داده نمیشود.

اما چطور حل خواهد شد؟
درست است که در حال حاظر جانبی سایت یک سایت بزرگ در دنیای اینترنت نیست اما ماموریت دارد تا مانند یک موتور جستجو در کنار کامل کردن تمام محصولات بازار درون خود تبدیل به منبعی درست و صحیح برای راهنمایی و تحقیق مشتریان قبل از خرید شود، شاید بهتر باشد قبل خرید به گفته های به غیر از خود فروشنده ها گوش دهیم مثل خریددار های واقعی قبل،..احتمالا حرف های بسیاری برای گفتن خواهند داشت، که فروشنده ها به شما نمی گویند.

هدف و چشم انداز ما:
هدف این است زبان مشتری ها شویم، و بدون هیچ مرزی تبدیل به مرجعی واقعی برای تحقیق کالا از زبان مشتریان باشیم و در این مسیر قطعا محتوا و تجربیات مخاطب ها برای ما ارزشمند خواهد بود و جانبی سایت در این مسیر بهبود آن تلاش خواهد کرد.

بهترین هدیه به کسانی که عاشقشان هستیم